A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради

Новини

День тата!

Сонце, літо, діти! 16 червня дружній колектив Великокринківського ЗДО "Сонечко" радо зустрілися зі своїми вихованцями та дітками вимушено переселених сімей. В наш нелегкий час завдання батьків та вихователів -  збагатити внутрішній світ дитини позитивними емоціями, формувати у дітей інтерес до виконання спільного завдання, потребу прийти на допомогу один одному.

09:07 16.06.2022

Діти: безневинні жертви війни…

Постанову «Про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України» Верховна Рада ухвалила 01 червня 2021 року – у Міжнародний день захисту дітей. 4 червня Україна на державному рівні щорічно буде вшановувати пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

15:10 08.06.2022

Понад 220 тис випускників є потенційними вступниками до закладів вищої освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет: «492 тисячі осіб зареєструвалися на тестування, з них 402 тисячі є унікальними, і 346 тисяч комплектів реєстраційних документів надійшло до регіональних центрів Українського центру оцінювання якості освіти. Вражаючі цифри для нас. Є стриманий оптимізм стосовно набору, адже випускників 11-их класів на сьогодні 224 тисячі».

11:48 03.06.2022

Солодкий світ дитинства

Діти!.. Це безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить тільки від них. Діти – це Ангели! Вони не повинні страждати!.. Вони мають жити в світі, який не знає, що таке війна, жорстокість, біль, насильство… Тому ми – дорослі, мусимо створити для них безпечний світ разом!

11:16 03.06.2022

Правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

13:19 01.06.2022

Навчально-польові збори

Предмет «Захист України» є обов’язковим навчальним предметом, який вивчається в навчальних закладах системи загальної середньої освіти упродовж 10 і 11 класів та під час навчально-польових занять (зборів). Метою навчального предмета є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно-патріотичного виховання.

13:35 26.05.2022

Українці – нація героїв

День Героїв або Свято Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків - борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також Героїв Небесної Сотні та теперішньої російсько-української війни.

15:02 24.05.2022

Вишиванка – генетичний код нації

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

14:32 20.05.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень