A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради

Новини

В закладах освіти провели ряд тематичних уроків

Напередодні Державних свят, 13 жовтня 2021р. з дотриманням протиепідемічних вимог та карантинних обмежень в закладах загальної середньої освіти Глобинської міської ради провели ряд тематичних уроків, виховних годин, бесід про героїчну історію українського народу, боротьбу його захисників та захисниць за становлення державності в Україні. Також в переддень святкування проводилися заходи спрямовані на вшанування козацької доблесті та звитяги. Ці свята відбулися з метою сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

10:37 18.10.2021

Онлайн-нарада «Організація та промоція підготовчих курсів до ЗНО»

Сьогодні в Україні неможливо стати студентом ЗВО, не пройшовши зовнішнє незалежне оцінювання. ЗНО неабияк змінило систему освіти в Україні. Вчителі й випускники щороку з хвилюванням говорять про важливість цього тестування. І справді, ЗНО це надзвичайно відповідальна подія від якої залежить майбутнє школярів. Щоб отримати хороші результати потрібно готуватися та сумлінно вчитися. Враховуючи карантинні обмеження, учні Глобинської громади налаштовані на підготовку онлайн. Щоб підготуватися до ЗНО існує багато ефективних методик: короткотривалі підготовчі курси чи навчальні відео, онлайн-тестування чи цілі освітні онлайн-платформи. Дехто з випускників вже зараз розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті, визначаючись із планами на майбутнє. Це було зрозуміло 08 жовтня 2021р. під час проведення інформаційної онлайн-наради «Організація та промоція підготовчих курсів до ЗНО», зініційованою відділом освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради за підтримки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: директорки центру по роботі із студентами та обдарованою молоддю Ольги Леонідівни Буднікової, завідувачки підготовчого відділення Світлани Іванівни Ревенко. До наради також долучилися вчителі та учні закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради. Найактивнішими учасниками серед випускників були учні Великокринківського ліцею із класним керівником Л.Д. Москаленко.

14:08 11.10.2021

«Бабин Яр – це наша незагойна рана…»

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі. Ця тема сьогодні дуже актуальна, оскільки вона тісно пов’язана з питанням патріотизму, самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.

10:06 04.10.2021

Освітня мережа Глобинської громади

Питання і проблеми, які потребують вирішення  у сфері освіти, активно та емоційно обговорювалися влітку і продовжують обговорюватися у Глобинській громаді та за її межами.   Забезпечення надання якісних освітніх послуг; великі витрати на утримання шкіл із малою наповнюваністю учнів; нерівномірна наповнюваність шкіл і класів; велика кількість громіздкої шкільної інфраструктури з малою наповнюваністю учнів і водночас наявність переповнених шкіл; викладання предметів за шкільними програмами педагогами-нефахівцями, застаріла й енергозатратна архітектура шкільних будівель, технічне зношення інфраструктури; невідповідність системи позашкільної роботи сучасним запитам дітей і неохоплення нею всіх дітей, які проживають на відповідній території;  відсутність доступу до дошкільної освіти для всіх дітей, особливо в сільській місцевості; безпечний підвіз дітей до освітніх закладів – про все це, напевне, не говорив тільки той, кому взагалі байдуже до всього. Як результат обговорення цих та інших питань -  нова мережа освітніх закладів у Глобинській громаді.

12:16 24.09.2021

Нові підходи в організації харчування

Нове меню. Нові підходи в організації харчування: з 7 квітня 2021-го року набула чинності постанова КМУ від 24 березня 2021-го року №305, за якою були встановлені нові норми харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Що вона передбачає? Ці питання обговорювалися на  нараді з керівниками освітніх закладів громади.

10:17 17.09.2021

Конкурс" Шкільний громадський бюджет Полтавської області"

Кілька років поспіль учні закладів освіти Глобинської громади беруть участь у створенні проєктів у рамках конкурсу " Шкільний громадський бюджет Полтавської області". Конкурс є своєрідною взаємодією органів місцевого самоврядування з молоддю, спрямований на залучення учнів до участі в бюджетному процесі шляхом подання проєктів та проведення відкритого громадського голосування з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації.

11:54 15.09.2021

Перший урок 2021-2022 навчального року!

Перше вересня! День Знань! Традиційно цього дня в школах проводять тематичні уроки національно-патріотичного спрямування. До проведення таких уроків долучилися учні та вчителі Великокринківського ліцею. Зокрема, в 11-му класі (класний керівник Москаленко Л.Д.) відбувся урок «Любіть Україну у сні й наяву!..», під час якого старшокласники спілкувалися, відповідаючи на питання «Що для тебе Україна?», згадали основні етапи становлення нашої держави за 30 років Незалежності, переглянули перформанс «ДНК України» (це одна з форм акціоністського мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу).

13:30 02.09.2021

Серпнева педагогічна конференція: освітяни громади готуються до початку нового навчального року

«За кілька днів широко відкриє двері новий 2021-2022 навчальний рік. Цей рік повинен стати початком нових звершень, утіленням в життя найсміливіших задумів. Тож нехай буде шанована праця вчителя, нехай дитячі серця горять любов’ю, а батьківська вдячність додає тепла…» - такими словами розпочала роботу серпневої педагогічної конференції начальник відділу освіти Глобинської міської ради Світлана Надтока.

11:00 31.08.2021

День пам’яті захисників України,

Відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 614-р з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві. В ЗЗСО Глобинської МТГ проведені відповідні заходи

13:25 30.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень