Центр дитячої та юнацької творчості
"Глобинський центр позашкільної освіти" Глобинської міської ради є комунальним закладом, який здійснює навчання і виховання дітей, підлітків, молоді у позаурочний час, надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і творчий розвиток, здійснює підготовку до активної професійної та суспільної діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань вихованців.
СТАТУТ Центру дитячої та юнацької творчості
Навчальний план Глобинського центру дитячої та юнацької творчості на 2021-2022 навчальний рік