A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради

Вакцинування від COVID -19

Круглий стіл «Доступна вакцинація для кожного»

19 серпня 2021 р. проведено круглий стіл для працівників Пустовійтівського ЗДО «Ромашка» на тему: «Доступна вакцинація для кожного». Учасниками обговорено питання доступу до вакцин в умовах пандемії, а також вироблені рекомендації щодо відповідального ставлення до власного здоров’я. Розглянуто питання поширення недостовірної інформації щодо вакцинації, тематику належної якості та безпечності вакцин в Україні.

13:33 19.08.2021

В Опришківському ЗДО " Сонечко" завідувач Шишковська А.В. провела оперативну нараду

16 серпня в Опришківському ЗДО " Сонечко" завідувач Шишковська А.В. провела оперативну нараду з колективом щодо вакцинації від COVID- 19. Було наголошено на основних акцентах, зокрема які види вакцини пропонуються, всі ризики, що можуть виникнути для невакцинованих осіб і звичайно ж переваги вакцинації.

10:33 16.08.2021

В Бабичівській гімназії фельдшер Галаган І.О. провела інформаційно-роз’яснювальну роботу

13.08.2021р. в Бабичівській гімназії фельдшер Галаган І.О. провела інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вакцинації  COVID-19. Назвала кількість вакцинованих на даний час в трудовому колективі, пояснила, які є вакцини і навіщо потрібно вакцинуватися. Наголосила, що вакцинування знижує ризик госпіталізації та тяжкий перебіг хвороби. Розвіяла міфи та страхи, фейкову інформацію щодо вакцинування, що вакцинація зможе стримати  стрімке поширення штаму «Дельта» та дозволить розпочати навчання вчасно й повноцінно.

11:01 13.08.2021

В Опришківській гімназії Глобинської міської ради проведено захід «Щеплення від COVID-19 - захист вашого життя і здоров’я»

11.08.2021 року в Опришківській гімназії Глобинської міської ради проведено захід «Щеплення від COVID-19 - захист вашого життя і здоров’я», в ході якого  обговорено питання  вакцинації всіх працівників закладу освіти. COVID-19 може бути дуже небезпечним для  освітян та всіх працівників школи, які через специфіку своєї діяльності постійно контактують із великою кількістю вихованців,учнів. Працівники навчального закладу  ознайомлені з пам’яткою «Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID - 19».

11:53 11.08.2021

Колектив Куп'єватівського ЗДО "СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК" обговорили актуальну проблему сьогодення - "Щеплення від COYID-19

10.08.2021 р. колектив Куп'єватівського ЗДО "СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК"  обговорили  актуальну проблему  сьогодення - "Щеплення від COYID-19, чи  захистить наше  життя і здоров'я?" Розглянули питання: чому потрібно вакцинуватися? Як поводитися  під час вакцинації? Як діяти після вакцинації? Колектив зробив висновок - вакцинуватися потрібно усім працівникам, бо заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності.

10:54 10.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень