A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Глобинської міської ради

Рівні підтримки

Рівні підтримки - обсяг тимчасової або постійної підтримки учнів в освітньому процесі відповідно до їх особливих освітніх потреб, що надається в закладі освіти.

Рівнів підтримки – п’ять. Вони визначаються в результаті комплексної оцінки фахівців ІРЦ (2–5 рівні) чи шкільної команди супроводу (1 рівень).

Перший рівень

Перший рівень надається за рішенням школи. Для цього створюється команда супроводу, яка ухвалює рішення про надання дитині першого рівня підтримки та складає індивідуальну програму розвитку (ІПР). Таке підтримання здійснюється ресурсами самого закладу. На цьому рівні не організовують інклюзивний клас. Кількість таких дітей у класі не обмежена.

Другий рівень

Починаючи з другого рівня, з’являються підстави для створення інклюзивного класу та введення посади асистента вчителя, відповідно до потреб особи. Окрім того, з цього рівня обов’язково потрібно складати не лише індивідуального плану розвитку, як і на першому рівні, але й індивідуальну навчальну програму.

На другому рівні особі з ООП надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги (не більше 2 годин на тиждень).

Третій рівень

Цей рівень вважається помірним ступенем прояву труднощів. Окрім асистента педагога. Психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги на третьому рівні - до 4 годин на тиждень. На третьому рівні особа потребує адаптації навчальної програми.

Четвертий і пʼятий рівні

Четвертий та п’ятий рівні – найскладніші. Особа з ООП потребує адаптації чи модифікації навчальних програм. Асистент учня призначається відповідно до визначених потреб. На 4-му рівні передбачено до 6 корекційно-розвиткових занять на тиждень. На п’ятому – 8, до того ж тут дозволено використовувати альтернативні та спеціальні методи навчання.

Школа, за рішенням команди супроводу із залученням представника ІРЦ та погодженням із батьками, може змінювати рівень підтримки в межах одного суміжного рівня.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як швидко завантажуються сторінки сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень