A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Глобинської міської ради

Хромбуки для вчителів

Дата: 26.01.2023 14:46
Кількість переглядів: 445

Завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією «Google» та Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, Полтавська область отримала 1114 хромбуків, які були розподілені між громадами. До Глобинської міської територіальної громади надійшов 21 хромбук. Враховуючи потреби закладів загальної середньої освіти та наявність засобів для дистанційного навчання, здійснено розподіл між 11 освітніми закладами. В першу чергу забезпечені внутрішньопереміщені та працевлаштовані педпрацівники. Хромбук (Chromebook) – ноутбук, що працює на базі операційної системи Google Chrome OS, яка спрямована на веб-сервіси. Це означає, що більша частина роботи на такому комп’ютері виконується у хмарі через Інтернет та додатках з екосистеми Google. Тобто це гаджет для роботи в інтернеті, а не звичайний ноутбук.

Щоб допомогти українським педагогам опанувати необхідні цифрові компетентності та освоїти нові девайси, МОН разом з компанією «Google» організовують навчання за допомогою серії семінарів і онлайн-матеріалів, зокрема щодо використання Google Workspace for Education. Однією з таких можливостей є онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для освіти», проходження якого доступне протягом 2022-2023 навчального року для освітян усіх рівнів на безоплатній основі. Програма передбачає 12 ідентичних циклів освітніх курсів і тренінгів, кожен з яких розпочинає роботу щомісяця з липня 2022 до червня 2023 року. Реєстрацію відкрито за посиланням.
Курс містить 5 модулів (30 годин – 1 кредит ECTS). Кожен модуль складається з відеолекції, практичних завдань і підсумкового тесту.
Учасники отримують завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класів. До кожної теми буде публікується запис лекції, а також проводиться додаткова консультація в Google Meet, під час якої кожен учасник отримує можливість задати запитання тренеру та продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.
Викладання здійснюється послідовно:

  • базовий рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з мобільними пристроями;
  • середній рівень – для учасників, які прагнуть розібратися з установленим вебпереглядачем Google Chrome;
  • поглиблений рівень – для учасників, які прагнуть навчитися працювати з ноутбуками Chromebook.

Таким чином додатки, які будуть опрацьовані: Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Презентації, Google Keep, Google Сайти, Google Jamboard, Доповнення до об'єктів Google Диску, Google Chrome, ОС Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace for Education.

Заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершать навчання за програмою з показником вище 50% від загальної кількості працівників, протягом року отримають спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми Google for Education».

За підсумками програми також планується відзначити найактивніші заклади.

Із організаційними деталями, програмою та розкладом навчальних сесій можна ознайомитися на спеціально створеному сайті.

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як швидко завантажуються сторінки сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень