A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Глобинської міської ради

Спецкурс «Вебсервіси та додатки»

Дата: 02.02.2022 09:06
Кількість переглядів: 138

Лабораторія інформаційних технологій «ІТ-School» Національного центру «Мала академія наук України» анонсує спецкурс «Вебсервіси та додатки».

Для кого: для педагогічних і науково-педагогічних працівників, зокрема керівників гуртків технічного профілю та вчителів / викладачів інформатики.
Про що: спецкурс познайомить з особливостями розмітки тексту HTML & CSS, основами PHP та об'єктно-орієнтованого програмування, системами керування базами даних, основами проєктування та нормалізації баз даних, фреймворком Yii2. Учасники навчаться створювати інтерфейс керування розподіленими даними зі зв'язками N : N, реалізувати авторизацію та контроль доступу до вебзастосунків, розробляти власні API.
Кожна з тем адаптована до сучасної школи. На заняттях учасники займатимуться розробкою електронних журналів і щоденників, а в позаурочний час у чаті Telegram обговорюватимуть їхню структуру. Після завершення курсу кожен і кожна мусить розробити власний проєкт на основі отриманих знань.
Навіщо: задля особистісного та професійного зростання. За підсумками роботи учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (30 годин).
Коли: 7 лютого — 4 березня 2022 року.
Де: на платформах Moodle, Telegram і Zoom (інформація про зарахування на спецкурс і доступи до електронних ресурсів надійдуть на електронну скриньку, зазначену під час реєстрації, в період з 4 до 6 лютого).
Реєстрація за посиланням.
Дедлайн реєстрації: 4 лютого 2022 року о 17:00.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: З якою метою ви зазвичай відвідуєте наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень