A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Глобинської міської ради

Харківський національний університет внутрішніх справ

Дата: 10.01.2021 15:12
Кількість переглядів: 147

Починаючи з 2021 року, на базі Харківського національного університету внутрішніх справ запроваджено набір групи курсантів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітньою кваліфікацією – бакалавр з обліку і оподаткування.

Набір здійснюється за державним замовленням, форма навчання – денна, курсанти. Курсанти Університету перебувають на спеціальному військовому обліку та не підлягають строковому призову до Збройних сил України.

Крім того, курсанти ХНУВС на безоплатній основі, за рахунок коштів державного бюджету, забезпечуються гуртожитком, харчуванням, форменим одягом та грошовим забезпеченням, навчальною базою та доступом до необхідних інформаційних ресурсів. Після здобуття освітнього кваліфікаційного рівня бакалавра є можливість продовжити навчання в магістратурі.

За результатами навчання випускники зможуть зайняти посади начальницького складу фінансово-облікових та аудиторських підрозділів Національної поліції, інших структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ за напрямами діяльності, пов’язаної з фінансами, обліком та аудитом.

Усім, хто хоче здобути зазначену освіту, необхідно подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання https://osvita.np.gov.ua. Особи, які не встигли самостійно зареєструватися на цьому сайті в установлений термін, можуть зробити це безпосередньо в комплектуючому підрозділі разом з поданням необхідних документів. З інформацією про комплектуючі підрозділи можна ознайомитися в меню «Довідка-Контакти» на цьому порталі.

Створюючи онлайн анкету, Ви повинні обрати: Харківський національний університет внутрішніх справ - факультет 2 - спеціальність 071 Облік і оподаткування.

Зазначаємо, що після цього терміну анкету можна буде заповнити у підрозділі кадрового забезпечення, що здійснює відбір (секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських), виключно після подання усього пакету документів.

Після подачі online заяви на Вашу електронну пошту буде надіслано пакет документів, який необхідно роздрукувати та заповнити власноруч.

Абітурієнтам необхідно скласти іспит з фізичної підготовки, а також зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО) з:

1.       української мови та літератури (обов’язковий);

2.       математики (обов’язковий);

3.       на вибір вступника: історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія (один із зазначеного у п. 3 переліку).

 © Офіційний сайт Національної поліції: 

https://pl.npu.gov.ua/news/Informacziya/xarkivskij-naczionalnij-universitet-vnutrishnix-sprav-rozpochinaje-pershij-nabir-kursantiv-za-speczialnistyu-oblik-i-opodatkuvannya/

 

 

 Для подання документів та отриманням додаткової інформації звертатись за адресою:

м.Полтава, вул. Пушкіна 83, ГУНП в Полтавській області, сектор організації відбору та проведення атестації поліцейських, м.т. 050 406 64 14« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задовольняє вас структура сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень