A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради

Підсумки проведення ІІ етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 30.11.2021 10:17
Кількість переглядів: 194

На виконання  Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928  «Про Міжнародний мовно-літературний  конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», в Глобинській громаді щорічно проводиться  конкурс . І етап – на рівні ЗЗСО  (за самостійно створеними завданнями); ІІ етап – на рівні громади  у листопаді 2021  року  (за завданнями ПОІППО); ІІІ етап – на рівні області   планується  на 18 грудня 2021(офлайн або онлайн залежно від  епідемічної ситуації, за завданнями інституту). 

19 листопада 2021 року у  Глобинській громаді  відбувся  ІІ етап  XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шеченка у Полтавській області   у дистанційному форматі. 38 учасників з 13 закладів освіти на дві години стали справжніми мовознавцями. Учні 5-11 класів писали твір та виконували мовні завдання.

24 листопада 2021 року члени журі  перевірили роботи та визначили переможців конкурсу.

Нагородити дипломами за  І місце –

Власюгу Анну, ученицю 5 класу Глобинського ліцею №1 ім. В.Є. Курченка;

Трутень Дарю, ученицю 6 класу Веселодолинської гімназії-філії Великокринкіського ліцею;

Артеменко Світлану,  ученицю 7 класу Глобинського ліцею №1 ім. В.Є. Курченка;

Краплину Вікторію, ученицю 8 класу Глобинського ліцею №1 ім. В.Є. Курченка;

Чорнобель Крістіну,  ученицю 9 класу Глобинської гімназії №3;

Лебеденкову Софію, ученицю 10 класу Глобинського ліцею №1 ім. В.Є. Курченка;

 Коноваленко Анну, ученицю 11 класу Глобинського ліцею №1 ім. В.Є. Курченка;

Нагородити дипломами за  ІІ місце –

Ковнір Таїсію, ученицю 5 класу Івановоселищенської гімназії-філії Великокринківського ліцею;

Ряжського Іллю, учня 6 класу Глобинського ліцею №1 ім. В.Є. Курченка;

Буянкову Дарю, ученицю 7 класу Глобинської гімназії №3;

Ходосок Карину, ученицю 8 класу Глобинської гімназії №3;

Бордюг Таїсію, ученицю 9 класу Манжеліївського ліцею;

Нагородити дипломами за  ІІІ місце –

Бовкуна Тараса, учня 5 класу Пустовійтівського ліцею;

Подунай Дарю, ученицю 6 класу Манжеліївського  ліцею;

Клаптенко Сніжану, ученицю 7 класу Глобинської гімназії №4-філії Глобинського ліцею №5;

Препелицю Валерію, ученицю 8 класу Манжеліївського  ліцею;

Холод Поліну, ученицю 9 класу Бабичівської гімназії;

Попову Ольгу, ученицю 9 класу Купєватівської гімназії-філії Великокринківського ліцею.

Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам, педагогам та членам журі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень